SUPPORTİVE ELEKTRONİK SERVİS

Sektörün önde gelen kurumsal firmaların elektronik ürünlerinin geri dönüşümlerini sağlayarak ulusal geri dönüşüme katkı sağlamayı hedefleyen bir amaçla kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda, gerekli işgücü ve teknoloji yatırımlarını oluşturarak, hızlı ve kaliteli geri dönüşüm hizmeti sağlamaktadır. Şirketimiz, Uluslararası bir şirket olan Almanya merkezli ortağımız Supportive recycle GMBH tarafından desteklenmektedir.

Bu önemli iş ortağımız teknolojik altyapı ve hizmetler konusunda şirketimize sistematik şekilde Arge desteği sağlamaktadır. Türkiye yapılanmasında STB refurbishment ve tamirat, Modem refurbishment ve Network Ekipmanları tamiratı ve yenilemesi yapılmaktadır. Tüm testlerde müşterilerin ürünlerine yönelik özel yazılımlar ile desteklenen otomatik test cihazları kullanılmaktadır.
KURUMSAL
Supportive’nin global bir marka olmasının temelinde müşteri memnuniyeti ve teknolojiye yaptığı yatırım yatmaktadır. Bu sebeplerden dolayı müşteri beklentilerine göre nitelikli üretim yönetim metodolojileri kullanır. Supportive elektronik servis’te bu global yapının elektronik yenileme uzmanlık yüzü olarak bir parçasıdır. Yenilenecek elektronik ürünün, üretime kabulunden müşteriye sevk’ine kadar baştan sona tüm prosesleri ISO ve TSE standartları çerçevesinde Supportive için özel tasarlanmış üretim yönetim sistemi uygulaması üzerinden akar. Bu yapı ile anlık olarak üretim izlenir ve müşteriye raporlanır. Amaç müşteriyi üretimden ayrı bir unsur değil, onun bir parçası olarak kabul etmektir.

Ürün sisteme girmeden önce, anlık kapasite arttırımı gibi birçok faktör senaryolaştırılarak üretim modeli içinde tasarlanır. Müşteri tarafından ürün teslim edildiğinde, modele göre programlanabilen ÜretimYönetim Yazılımı vasıtasıyla kabul yapılır ve üretime geçiş sağlanır. Üretim proseslerinin uygulanacağı platformlardaki kozmetik ve fonksiyonel işlemler en ideal sistemlerden oluşmaktadır. Bununla birlikte, üretimimizde kullanılan yapay zeka gibi birçok teknoloji konusunda en son gelişmeler, ilk elden öğrenilerek projeyi aksatmadan güncellenir. Kalite kontrol sisteminin etkin bir şekilde oluşturulması aşamasında Müşteri tarafından bir metod seçimi yapılmadığı taktirde, supportive elektronik Kalite kontrol politikası temelini üretilen miktar içinde bir küme seçimi değil her bir ürün tek tek kontrol edilmesi fikri oluşturmaktadır. Bu prosedürler içerikte titizlikle düşünülür ve planlanır. Ürünler Müşteri bilgisi dahilinde istenilen noktaya belirlenen zaman aralığında takip sistem ile sevkedilir.
SERTİFİKALARIMIZ
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika